O mnie - Good Vibes Zone

O mnie

Witaj na moim blogu! Miło mi Cię tu gościć! Cieszę się ogromnie, że jesteś tu ze mną. To bowiem oznacza, że jesteś ciekaw co dobrego możesz tu spotkać, a czeka tu na Ciebie mnóstwo dobroci!

Miejsce to powstało po to, by poprzez ROZWÓJ ŚWIADOMOŚCI podnieść Twoje wibracje i w pełni wykorzystać Twój potencjał stwórczy.

Ta strona stanowi odzwierciedlenie moich myśli, uczuć i emocji. Jest unikalnym zbiorem cech mojej osobowości, mojego wewnętrznego JA. Powstała po to aby współtworzyć, transformować, doświadczać, dawać i czerpać radość.

Jesteś ciekaw kim jestem? Dobrą duszą, obywatelką świata, inspirującą kobietą, ciekawą życia istotą, która zapragnęła podzielić się z Tobą  swoim doświadczeniem w odkrywaniu siebie, kształtowaniu swojego jestestwa i KREACJI PEŁNEGO MIŁOŚCI ŻYCIA.

Odkąd pamiętam, lubiłam pomagać. Przebyłam długą drogę by móc dostrzec czym dysponuję i co dzięki swoim mocom mogę osiągnąć. Wciąż nią kroczę, poznaję siebie i uczę się jak doświadczać siebie będąc obecną w tym właśnie momencie.

MOJA EWOLUCJA to wieloletnia transformacja na głębokim poziomie. To konfrontacja z cieniem, swoimi lękami i blokującymi schematami. Poprzez praktykę Ho’oponopono nauczyłam się POJEDNANIA i PRZEBACZANIA. Zrozumiałam, że tylko uporanie się z własnymi blokadami pozwoli mi otworzyć bramę do życia pełnego AUTENTYCZNOŚCI. Aby odkryć prawdę o sobie podarowałam sobie MIŁOŚĆ i ZAUFANIE, które to umożliwiły mi prowadzenie siebie bez trzymania za rękę.

Poprzez praktykę JOGI i MEDYTACJE wsłuchiwałam się w siebie. Zanurzona w ciszy uważności, wolna od myśli pozwoliłam nieść się danej chwili i poczuć MOC OBECNOŚCI. Przekonałam się, że wszelkie odpowiedzi na pojawiające się pytania mam w sobie.

Pełnia UWOLNIENIA z wszelkich ograniczeń przyszła podczas detoxu na sokach. Ten czas, kiedy ciało w pełni oczyszczone otrzymało WGLĄD w siebie, nastąpiło we mnie połączenie wszelkich pozornie odseparowanych płaszczyzn. To doświadczenie, jak DROGOWSKAZ ŻYCIA stanowiło przypieczętowanie na mojej drodze ku ROZPOZNANIU.

Dziś jestem pełna WDZIĘCZNOŚCI dla wszystkich tych, którzy w odpowiednim dla mnie momencie zjawili się na MOJEJ DRODZE by pokazać mi LUSTRO, pozwolić mi upaść bym mogła się WZNIEŚĆ – SILNIEJSZA, RADOSNA i SPEŁNIONA.

Dziś pragnę wskazać kierunek i Tobie jeśli jesteś gotów na to, co możesz otrzymać jeśli dasz się ponieść FALI WYSOKICH WIBRACJI.

Jeśli jesteś GOTÓW na tę niesamowitą przygodę, weź głęboki wdech, rozłóż szeroko ręce, otwórz dłonie, umysł i serce, uśmiechnij się do siebie i chwytaj fantastyczną energię. Łap to co nieznane, wznieś się do góry ponad wszelkie schematy i ograniczenia i pozwól sobie doświadczać radości życia tu i teraz.

LET’S HIGH VIBE!

Jolie