O blogu - Good Vibes Zone

O blogu

Today is a good day to raise your vibrations

Witaj w przestrzeni, gdzie czas nie ma znaczenia, myśli ustępują obecności danej chwili, a Ty nasycasz się piękną energią z radością podnosząc wibracje swojego JA. 

Zatrzymaj się zatem teraz, odkryj moc drzemiącą w Tobie i zasmakuj lekkości życia na każdym poziomie.

Wyobraź sobie miejsce, w którym możesz poczuć lekkość. Zostawiając cały bagaż codziennych spraw za sobą, w pełni rozkoszując się wolnością od myśli, analiz i ograniczających programów, doświadczasz wolności życia pozostając autentycznym i prawdziwym w swoim boskim JA.

To wymarzone miejsce, gdzie spotykasz siebie bez oceny, bez oczekiwań i po prostu JESTEŚ z pełną akceptacją tego co się wydarza w tym momencie, nie szukając niczego
a znajdując wszystko. To przestrzeń wolna od ego, gdzie dusza gra pierwszoplanową rolę w Twoim teatrze życia.

I ja zamarzyłam aby to miejsce otoczyło Ciebie miłością, pokazało Ci nieskończenie wiele wariantów i  możliwości, spośród których Ty wybierzesz ten, dzięki któremu otworzysz swe serce na to co wszechświat chce Ci ofiarować.

Zapraszam Cię do tej wielobarwnej, wspaniałej przestrzeni, gdzie każdy może zebrać plony zasianej tu obfitości. To miejsce powstało po to by dzielić się dobrem, by czerpać ze źródła i napawać się boską energią, jasną, wzniosłą, wypełniającą każdą komórkę Twojego ciała cudownym światłem, ukazując Ci piękno istoty, którą jesteś.

Wejdź zatem, rozgość się i weź dla siebie tyle ile potrzebujesz. Dla mnie przyjemnością będzie obserwować jak wzrastasz w swym rozkwicie, niesiony falą wysokich wibracji.

Jolie